Sinu targad otsused köögis

Mida tähendab toidutegemine sinu jaoks? Kas oled peakokk tipprestoranis? Või toidublogija, kes nuputab iga päev uusi põnevaid retsepte välja? Võib-olla alustasid hoopis oma food truck äriga ja vurad nüüd festivalilt festivalile ja pakud linna parimat tänavatoitu.

Olgu kuidas on. Kvaliteeti hindad sa kõrgelt. Ja sa oled nutikas, kuna saad tegeleda sellega, mida naudid ja sa teed seda tulemuslikult. Selleks pead sa aga üüratult paljude teemadega kursis olema – alates Veterinaar- ja Toiduameti nõuetest kuni mugavate ja turvaliste jalanõudeni. Võtsime täna luubi alla professionaalsete kokariiete brändi, millele paljud tippkokad truuks on jäänud ja oleme veendunud, et nende valikust leiad omale parimad töövahendid ka sina. 

Daria Ladocha (@darialadocha) on Karlowsky brändi saadik

Saksamaalt pärit ettevõte Karlowsky on tegutsenud juba 127 aastat ja nende stiilsed tooted teevd kõik toiduga seonduva eriliselt mõnusaks. Nende tootevalik võimaldab sul töötada ohutult, mugavalt ja mis pole üldsegi vähem oluline – stiilselt. Olgu selleks põlled, jalanõud, kokajakid või isegi nööbid. Kindakeskus alustas Karlowsky toodete müügiga juba oma algusaegadel, mistõttu tunneme nende tooteid läbi ja lõhki.

Miks on Karlowsky tooted nii head? Lihtne! Lisaks heale väljanägemisele on disainimisel arvesse võetud ka toodete funktsionaalsust – HoReCa valdkonnas töötajad teavad, et iga sekund on arvel ja mis oleks veel parem, kui tööriided, mis aitavad tööd hästi tehaReguleeritavad paelad, vett ja mustust hülgavad materjalid, taskud õiges kohas, peen viimistlus ka kõige nõudlikumatele – need on vaid mõned näited detailidest, millele on rõhku pandud toodete arendamisel. Selleks et pakkuda veelgi paremaid rõivaid, ühendas Karlowsky jõud staarkokkade ja toidublogijatega ning üheskoos töötasid nad välja suurepärase kollektsiooni riideid ja aksessuaare, mis kõik on toodetud Euroopas. 

Selleks, et nende suurest tootevalikust omale kõige õigem leida, on tooted jagatud järgmistesse kategooriatesse:

  • Karlowsky PURE
  • Karlowsky PASSION
  • ROCK CHEF by Karlowsky
  • DIAMOND CUT by Karlowsky
  • Karlowsky AND MORE.

Vaata lähemalt, mis sulle kõige paremini sobib!

 

kokariided, põll, põlled, kokajakk, kokajakid, kokamüts, tööriided, kittel

Karlowsky Pure kategooriast leiad tooted, mis on stiilsed ja soodsad. Soovitame näiteks seda Basic põlle (hind on kõigest 12,50€ + km) ja trukkidega kokajakki (16,58€ + km)

kokariided, põll, ettekandja põll, põlled, tööriided põlled, põll, ettekandja põll, tööriided, reguleeritav põll, bordoopunane põll kokajakk, kokariided, must kokajakk, mustad kokariided, kokajakk trukkidega, mugav kokajakk, lihtsasti hooldatav kokajakk, odav kokajakk      kokajakk, kokariided, valge kokajakk, valged kokariided, kokajakk trukkidega, mugav kokajakk, lihtsasti hooldatav kokajakk, odav kokajakk

 

kokariided, kokajakk, koka jakk, kokajakid, koka jalanõud, põll, põlled, turvajalanõud, tööriided

Passion sarja tootete puhul on rohkem rõhku pandud materjalide valikule ja mängitud erinevate detailidega. Siit sarjast leiad näiteks denim kokajaki ja nahast põlle.

kokariided, kokajakk, koka jakk, kokajakid, koka jalanõud, põll, põlled, turvajalanõud, tööriided  kokariided, kokajakk, koka jakk, kokajakid, koka jalanõud, põll, põlled, turvajalanõud, tööriided, nahast põll, nahkpõll, hipster põll   kokariided, kokajakk, koka jakk, kokajakid, koka jalanõud, põll, põlled, turvajalanõud, tööriided, nahast põll, nahkpõll, hipster põll

 

turvajalatsid, tööjalanõud, kokariided, koka jalanõud, kokajakid, põll, põlled

Kui järgnev kehtib sinu kohta, siis on Rock Chef riided sinu jaoks loodud 😉 Kliendid tulevad sinu restorani kahel põhjusel – üks on loomulikult sinu tipptasemel kokakunst, aga teine põhjus oled sina ise. Kui see peab sinu puhul paika, siis me soovitame sulle näiteks neid stiilsed turvajalatsid. Kui saad olla köögis staar, siis ole juba rokkstaar!

turvajalatsid, tööjalanõud, kokariided, koka jalanõudturvajalatsid, tööjalanõud, kokariided, koka jalanõudturvajalatsid, tööjalanõud, kokariided, koka jalanõudturvajalatsid, tööjalanõud, kokariided, koka jalanõud

Diamond Cut on kvaliteedi tipptase. Siit kõrgemale oleks väga keeruline küündida. Haute cuisine toidu serveerimisel peavad kõik detailed olema viimseni läbi mõeldud ja omavahel kooskõlas. Sellest põhimõttest on Karlowsky lähtunud ka Diamond Cut riiete väljatöötamise puhul – mitte üks detail ei ole vales kohas. Soovitame näiteks seda luksuslikku kokajakki.

 

kokariided, kokajakk, köögitarvikud

Karlowsky andMORE sortimendist leiad laias värvivalikus aksessuare viimase lihvi andmiseks – näiteks nahast tasku põlledele, kokamütsid ja  kokajaki nööbid.

kokamüts, kokariidedkokajaki nööbid, nööp, kokanööbid, kokajakk, kokariided, koka riided nahast tasku põllele, põlle tasku, nahktasku, nahast akesessuaarid, põlle nahktasku

 

Oled alati teretulnud meie kauplusesse, et tooted oma silmaga üle vaadata. Suur valik on saadaval ka meie e-poes, kust tellimine on alati mugav ja kohaletoimetamine tasuta! Soovi korral viska peale ka Karlowsky viimasele kataloogile – kõiki kataloogi tooteid saad meie käest ka tellida 😉

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust info@kindakeskus.ee ja leiame Sulle kindlasti kõige sobivamad tooted!

Sul on sõber, kellele see info kuluks marjaks? Vajuta "share" ja jaga kas sõbra Facebooki ajajoonel või privaatses sõnumis.